Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla ...
Odpowiedz do tematu

:
Może nie dziś ,ale dla swojej Hanusi zrobiłem coś ,żeby ją odciążyć . Moja żonka uważa ,że reszta motocykli ,to takie przerośnięte skuterki ,więc żebym dłużej mógł ją wozić jej ulubionym motorkiem ,do własnych celów dobrałem https://photos.app.goo.gl/afwJqoArHKfWCRiA8 . Dwa dni temu byłem na przeglądzie na 1k i na serio ,nie robią w naszej stajni ,ani w drugiej obok niczego ładnego :-/ .

:
oktan77 napisał/a:
Wymieniłem siodło na to wymarzone :-)8

a ja też wymieniłem siodło, tzn kolega Chris je przerobił, czy wymarzone to nie wiem, grunt że teraz jest wygodniej
https://photos.app.goo.gl/7fL56QB7HJwVbRu6A

:
Wymieniłem świeczki i aku
:ride:

Pięknie jest bez podpisu ...
:
parę dni temu kupiłem tester do akumulatorów


.... kupiłem nowy akumulator

:
tomek77 napisał/a:
parę dni temu kupiłem tester do akumulatorów


.... kupiłem nowy akumulator


Zaszalałeś , po 7 cz 8 latach ?

:
to będzie trzeci, drugi po 8, teraz po 6

:
Moto otrzymał nowe oponki, płyny ustrojowe, a wczoraj przeszedł przegląd :-)

:
Mój wczoraj w końcu wyjechał z garażu, dostał świeżego paliwa i pooddychał świeżym powietrzem :-)
Tym sposobem w końcu rozpocząłem sezon bo … to czas już najwyższy :-D

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Złożyłem nowe oponki :ride:
Zrobiłem kółko - kleją jak trzeba :lol:

Pięknie jest bez podpisu ...
:
czachar napisał/a:
Złożyłem nowe oponki :ride:
Zrobiłem kółko - kleją jak trzeba :lol:

Widzę, że nastąpiła zmiana pojemności moto, będzie co opić na Shadowisku :toast:

:
Moje moto po roku ,dzisiaj dostało świeżego powietrza i zwiedziło okolice no nowej benzynie ;-)

Nie znam się Ale mogę zerknąć !!
:
Cynio napisał/a:
czachar napisał/a:
Złożyłem nowe oponki :ride:
Zrobiłem kółko - kleją jak trzeba :lol:

Widzę, że nastąpiła zmiana pojemności moto, będzie co opić na Shadowisku :toast:


Cyniu okazja jest okazja ... :toast:

Pięknie jest bez podpisu ...
:
Czołem,
dzisiaj zamontowałem w mojej Hani szybę od MGG. Po 5 latach jazdy bez uznałem, że mam już dość owadów na kasku i kurtce. I że zamiast szukać cichszego kasku można trochę wyciszyć szumy osłoną.
Pierwsze wrażenia mieszane. Żeby ustawić szybę pod odpowiednim kątem trzeba się nagimnastykować. W montażu przeszkadza obudowa licznika, albo uchwyty montażowe są za krótkie. Mogłaby być też trochę dłuższa - 45 cm od lampy przy moich 178 cm to mam wrażenie za mało. Z drugiej strony to nie mam doświadczenia z szybami, więc może tak powinno być.
Najważniejsze, że po przejażdżce mam czysty kask :)

Pozdrawiam, branio
:
Ja od nich brałem w zeszłym roku szybę wysokości 50 cm, ustawiłem bardziej pionowo i jest ok.

Wszędzie dobrze, ale na motocyklu najlepiej...
:
Scout napisał/a:
Ja od nich brałem w zeszłym roku szybę wysokości 50 cm, ustawiłem bardziej pionowo i jest ok.


Do mojego motocykla mają tylko jeden model szyby. Pozostałe ich szyby do Shadow chyba mają inne mocowanie do lag.
A przy bardziej pionowym mocowaniu, bez kombinacji, robiło się podciśnienie i strasznie mi majtało głową ;-)

Pozdrawiam, branio
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group