kółka boczne / trajka
Odpowiedz do tematu

: kółka boczne / trajka
może ktoś ma na sprzedaż kółka boczne wózek :-) , kolanko siadło i muszę się wspomóc. nie musi być do vt 1100 r. 86 lub wie kto ma w rozsądnej cenie.

:
Heniu a Ciebie dalej kusi ta trajka.

"Czas" to pojęcie względne w zależności po której stronie stoisz drzwi - do ubikacji.


Honda Shadow VT 750 Aero 2006, VTX 1800N 2006,Honda Shadow VT 750 Spirit 2007
:
Jacek napisał/a:
Heniu a Ciebie dalej kusi ta trajka.

niestety awaria kolana powoduje że rozglądam się nad sposobem aby znowu na skrzyżowaniu nie podnosić 2oo bo kolano uciekło. Cały czas rozglądam się nad zmodyfikowaniem mojego. Myślałem nad wózkiem bocznym ale po analizie stwierdziłem że lepsze będzie coś co przypomina trajke.

:
kyrnech napisał/a:
Jacek napisał/a:
Heniu a Ciebie dalej kusi ta trajka.

niestety awaria kolana powoduje że rozglądam się nad sposobem aby znowu na skrzyżowaniu nie podnosić 2oo bo kolano uciekło. Cały czas rozglądam się nad zmodyfikowaniem mojego. Myślałem nad wózkiem bocznym ale po analizie stwierdziłem że lepsze będzie coś co przypomina trajke. Dodatkowo wnuczka też polubiła przechyły. a takie kółka z tego co czytałem to chwila i ich nie ma.

:
Heniu widziałem coś takiego u kolegi, przypomnij się po Świętach to do niego zadzwonię i sprawdzę czy ma jeszcze to cudo.

Motocykle są jak wódka..prawdziwa jazda zaczyna się od litra..
Dyslektyk z certyfikatem !
:
ok

:
Gadałeś z Januszkiem?

:
Januszek nie odpowiada. Ale dzisiaj zakupiłem wózek boczny i teraz grzebanie aby połączyć. dzięki za pomoc. temat uważam za zamknięty.

:
Januszek nie odpowiada. Ale dzisiaj zakupiłem wózek boczny i teraz grzebanie aby połączyć. dzięki za pomoc. temat uważam za zamknięty.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group